Günümüzde özellikle Türk erkeklerinin önemli bir kısmında rastladığımız Peyronie hastalığı, diğer adı ile günümüz halk arasında penis eğriliği olarak da bilinmektedir.

Tümünü Oku

Erkeklerde cinsel hayatın en ciddi sorun çözümlerinden birisi olarak görülen penis kalınlaştırma, bilindiği üzere günümüzde birçok farklı uygulama ile mümkün hale gelebilmektedir.

Tümünü Oku

Penis boyutları ile alakalı olarak sıkıntı yaşayan erkeklerin genelinin başta internet üzerinde olmak üzere doğal yollarla penis büyütme araştırması yaptıklarını biliyoruz.

Tümünü Oku

Bir çok kişi internet üzerinden penis uzatma hareketleri, penis kalınlaştırma yöntemleri veya teknikleri araması yaparak ameliyat dışında farklı yollar bulmaya çalışsalar da bu hiç bir şekilde mümkün değildir.

Tümünü Oku

Türkiye'de en tecrübeli isimlerin başında gelen Dr. Cem Özlük'ün polikliniğine İstanbul'dan tedavi için gelen hasta sayısı da aynı oranda artmış durumda. Ameliyat oranının başarısı, yan etkisinin olmayışı ve ameliyat sonucu hızlı iyileşme süreci sayesinde insanlar bu ameliyata geçtiğimiz yıllara oranla daha fazla ilgi gösteriyorlar.

Tümünü Oku

Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar tarafından gönderilen maillerin %50'den fazlasını penis büyütmek mümkün mü? sorusu oluşturuyor. Her zaman söylediğimiz gibi uzman hekim tarafından yapılan ameliyat sonucu penisinizde 2 ila 4 santim arasında uzama sağlamak mümkün.

Tümünü Oku

Penis uzatma ameliyatı ve penis kalınlaştırma ameliyatı teknoloji ve tıp alanında yaşanan gelişmeler sayesinde oldukça basitleşti. Ayrıca, yüksek başarı oranı sayesinde göre ameliyatlara olan talep geçtiğimiz yıllara göre inanılmaz derecede artmış durumda.

Tümünü Oku

Bu yöntem sayesinde penis boyunda 2 ila 4 cm arasında bir uzama sağlanır. Diğer yöntem alt kısımda penisle yumurtalık arasında bulunan bölüm fazla yapışık haldeyse buraya yapılacak müdahale sonucunda penis alttan bakıldığında daha uzun bir görünüm alır.

Tümünü Oku

Uzatma ameliyatı sayesinde penis boyunuz 2 ila 4 santim arası uzar, kalınlaştırma operasyonuyla da 1.5-2 santim arası daha kalın penise sahip olabilirsiniz. Söz konusu ameliyat sonrası ağrı ya da acı hissetmiyor ve aynı gün evinize dönebiliyorsunuz.

Tümünü Oku