• Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Ben Cem beye kalınlaştırma ve uzatma ameliyatı oldum, Operasyonun ikinci gününde iyikide Cem beye gelmişim diyebilirim. İşinin ehli, samimi bir adam. Sonuçlardan çok memnunum.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Eğriliği ve Penis Kalınlaştırma

  Penis eğriliğim vardı ve boyu kısa diye çok rahatsız oluyordum. Ameliyat olmaya karar verdim. Araştırdım ve işin ehli Cem Özlük olduğuna karar verdim ameliyat oldum. 2 ay içerisinde hiç bir eğrim kalmadı gerçekten Cem beye sonsuz teşekkür ederim. Hayalini bile kuramadığım şekilde başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Doğru doktor Cem Özlük.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme

  Saydı değer önemli insan Cem bey. Önce doğru adamı bulmak bende o şans vardı. Öyle oldu adamı buldum ve yıllardır bu küçük penisle yaşadım. Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Hocamı buldum şimdi dünyam değişti yeniden doğdum yüz yüze randuman aldım. Bundan sonraki hayatımı bir başka olacak. Gönül rahatlığıyla hocama güvenin.

 • Bir hastamızın görüşü

  MErhabalar ben 29 yaşında penis boyu kısalığını takıntı ederek yaşayan birisi iken, cem özlük hocamın yapmış olduğu penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatı sayesinde şuan çok mutluyum. Değerli hocaya ve asistanı cengiz beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder ve hepinize tavsiye ederim.

 • Bir hastamızın görüşü

  İyi akşamlar hocam. Ben Ekrem Altunbaş. Şırnak Silopi’de 6 Şubat 2014’te ameliyat etmiştiniz beni varikoselden. Önce Allah sonra da sizin vesilenizle ameliyattan 4 ay sonra resimde gördüğünüz zilli kıza hamile kaldı eşim. Bugün ise 14 ayı bitti J ne zamandır sizlere teşekkür etmek için uğraşıyorum ama bir türlü nasip olmadı. Siz Silopi’den ayrıldınız. Numaranıza ulaşamadım vs. Nasip bugüneymiş J eşiminde sizlere çok çok selamı var. Allah sizden razı olsun bize bu sevinci yaşatmaya vesile olduğunuz için. Ben şu an Diyarbakır’da çalışıyorum. Buralardan bir isteğiniz olursa elimden geldiğince yardım etmek isterim. Son olarak hocam şuan nerede görev yapıyorsunuz. Sizi yüz yüze görmek isteriz. İyi akşamlar

 • Bir hastamızın görüşü

  sayın üroloji doktoru operatör doktor cem özlük hocama çok teşekkür ediyorum gerçek anlamda hastanemizin tüm imkansız koşullarına rağmen babama başarılı bir operasyon gerçekleşir di babam önce allah in izni ve sayın operatör doktor cem özlük beyin başarısı ile eski sağlığına kavuştu ona ben ve ailem şükran borçluyuz başarılarının devamını dilerim saygılarımla şırnak silopi den saygı ve selamlarım ile…

 • Bir hastamızın görüşü

  Cem hocamın alanında uzman olduğunu telefonda veya görüşmeye gittiğinizde anlayabilirsiniz diyorum başka da bir şey demiyorum. Yıllardır penis eğriliğine çare bulamazken, 10dk'lık görüşme sonrası ameliyata karar verdim. İyi kide vermişim.

 • Bir hastamızın görüşü

  Sevgili Cem hocama eşimle birlikte cinsel terapiye gittik ve birçok sorunumuzu aştık sayesinde evliliğimiz kurtuldu.

 • Bir hastamızın görüşü

  Sevgili hocam estetikte çok iyisiniz bu alanda işinde tecrübeli ve samimi bir doktorsunuz iyi ki tanıdım sizi sayenizde çok şey değişti hayatımda.

 • Bir hastamızın görüşü

  Cem hocayı internetten araştırıp buldum bu konuda biraz karamsardım düzeleceğimi tedavisinin olduğunu düşünmüyordum. Videolarını izledim Cem hocamın ve iletişime geçtim hemen iyi ki de geçmişim saolun hocam.

 • Bir hastamızın görüşü

  Ne yaparsam yapayım psikolojik olarak aşamadığım bazı sorunlarım vardı bir sürü de terapi aldım bana mısın demedi sonra Cem hocayı buldum netten ve hemen arayıp muayene olmak istediğimi söyledim sonuç; kısa sürede tedavi etti ve inanamadım.Çünkü aylarca terapilere gitmiştim bir işe yaramamıştı ama Cem hoca kısa sürede etkili bir terapi ile beni mutluluğa kavuşturdu.

 • Bir hastamızın görüşü

  Bazı şeyleri geciştiriyoruz falan erteliyoruz geçer düzelir diye ama meğerse ne kadar yanlışmış aylarca sıkıntı yaşadım geciktirdiğim sıkıntılar yüzünden keşke daha önce gitseydim Cem hocama dedim.

 • Bir hastamızın görüşü

  Hayatta her şey istediğiniz gibi olmuyor ben de isterim daha iyisini ama elde avuçta bu var diye düşünürken Cem hocayı gördüm nette merak ettim bi görüşmeye gidiyim dedim ve sonrasında ameliyat olup eldeki avuçtakiyle yetinmeyip daha iyisini kazandık şükür saolsun hocam yeni bir bakış açısı kazandırdı

 • Bir hastamızın görüşü

  Benim bu takıntılı tavırlarım eşimi de rahatsız etmeye başlamıştı ve o dayanamayıp bu kadar sorun ediyorsan gidelim tedavi ol dedi ve o an anladım ki evliliğime zarar veriyorum hemen araştırdık ve internette cem hocayla ilgili güzel yorumları görünce randevu alıp gittik iyi ki de bulmuşuz hayat çok güzelleşti birden..

 • Bir hastamızın görüşü

  Ne sorununuz varsa ihmal etmeyin ertelemeyin gurur yapmayın çünkü zaman geçtikçe sorun aşılamaz hale gelmeye başlayacak ben son evreye geçmiştim ki cem hocayla karşılaştım iyi ki de çıkmış karşıma teşekkürler hocam

 • Bir hastamızın görüşü

  Tedavisi olan hastalıklar veya sıkıntılı durumlar diyeyim bunların aşılabileceğini okuduğum zaman çok şaşırmıştım Cem hocayı bir videodan izledim bir programda söyleşisi vardı ve gerçekten çok şaşırmıştım bazı bilgileri duyunca hemen araştırıp buldum ve randevu aldım muayene olup tedaviye başladık ve hayatımın o günden sonrası gerçekten rüya gibi .

 • Bir hastamızın görüşü

  O kadar vakit bir insan niye kaybeder daha önceden araştır oku bul demi ama nerde bizdeki akıl arkadaşlar arasında muhabbet açıldı bir arkadaşım görmüş onun sayesinde öğrendim ve hayatım değişti.

RÖPORTAJ


Paylaşın: