• Ö. K.
  Isparta

  Ameliyattan önce kendimi yatakta mutsuz hissediyordum. Penisim çok inceydi, kız arkadaşımı yatakta mutlu edemeyeceğimi düşünüyordum. Hayatım zevkli olacağına işkence gibi geliyordu. Ameliyattan sonra tam istediğim gibi oldu. Kalın ve güçlü. Artık yatakta kral benim.

 • D.K.
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Sayın Cem bey, öncelikle size binlerce teşekkürler. Özgüven sorunum vardın. Aynanın karşısına geçmekten çekiniyordum, otururken, kalkarken, duş alırken bile tedirgin oluyordum. Benim bu sorunuma çare oldunuz. Şimdi ise kendimi bir Aslan gibi hissediyorum. Kendime güvenim geldi. Şu an kendimi ayna karşısında tanıyamıyorum, çok araştırdım. Çok doktora göründüm. Sizin yapmış olduğunuz ameliyatın mümkün olmadığını söylediler. Sizin gibi profesyonel insanların değerini bilmek lazım. Burdan da herkese tavsiyem çekinmeyin, gelin sonucu görün, mutlu olun. Saygılarımla Hocam.

 • M. P.
  Anamur

  Ereksiyon sorunu yaşamak, penis boyunun kısa olması bir erkek için en ağır travmalardan Cem bey’le tanışmamla diyebilirim ki özgüveni tavan yaptı. Cem bey gerçekten işinin uzmanı artık yolda yürürken son derece rahatım, hem de daha ilk günden. Eskiden kadınlara mahcup olma korkusuyla yaklaşamazken, ameliyatın ertesi günü hiç tanımadığım bir çok kadınla sohbet ettim. Cem beyin tedavisi bütün cinsel işlev bozukluğu ve depresyon ilaçlarından daha etkili. Tek kelimeyle Cem bey sayesinde sanki dünyanın ortasına direği diktim, çadırı kurdum. Kim tutar beni. Teşekkürler Cem bey.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Sevgili hocam öncelikle size çok teşekkür ederim. Güler yüzünüzden ilgi ve alakanızdan dolayı buradaki çalışan bütün ekibiniz ilgilerinden güler yüzlerinden o kadar memnun kaldım ki hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çevremde olsun, tanıdıklarım olsun kesinlikle size yönlendireceğim. O kadar korkuyordum ki sizlerin bana verdiği moral benim bütün korkularımı yendi. Sağlığıma kavuştum sizin hastanız olduğum için kendimi çok şanslı buluyorum. Korkulacak hiçbir şey yokmuş. İlk defa ameliyat olduğum için hep tedirgindim. Korkulacak hiç ama hiçbir şey yokmuş. Konya’dan bütün korkularımı yenmek için geldim. İyi ki de gelmişim. Penis ameliyatı çok basit ve hemen taburcu olunduğu için diğer hastalara da kesinlikle tavsiye ederim. Sağlığınızı ihmal etmeyin, hiç tereddüt etmeyin. Cem hocanın hastasıysanız kesinlikle çok şanslısınız. Bu penis ameliyatı benim ameliyattan önce insanın normal sosyal hayatına ve psikolojisine oldukça büyük sorunları oluyor. Siz siz olun Cem hoca bu işin uzmanı ve Cem hocaya gelenler çok ama çok şanslı hiç tereddüt etmeyin. Hiç korkmayın sizde Cem hocaya gelin ve sağlığınıza kavuşun.

 • İ.M
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Bu ameliyat için çok düşündüm. Cem beyle konuşurken bu işi başarılı bir şekilde bitireceğini söyledikten sonra, internet ortamında biosunu okudum. Güçlü cv’si ve başarıları beni bu ameliyatı olmamı sağladı. Öncesinde penisim ereksiyon haldeyken 11 cm iken şu an 14-15 cm oldu. Ameliyat oldum ve bu halimden çok memnunum. İyi ki size rastladım. İyi ki ameliyatı size oldum. Çok teşekkür ederim herşey için.

 • S. K.
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Sayın doktorum Cem beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Genç yaşına rağmen kendisini bu kadar geliştirmiş olması mesleğinde ilerleyen zamanlarda parmakla gösterilecek hekimlerden biri olacağına inanıyorum. Bir kez daha kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Eğriliği

  Penis eğriliğim vardı ve boyu kısa diye çok rahatsız oluyordum. Kafama çok takıyordum. Ameliyat olmaya karar verdim. Araştırdım en iyisi Cem Özlük olduğuna karar verdim. Ameliyat oldum. 3 ay içerisinde hiçbir eğrim kalmadı. Gerçekten Cem beye sonsuz teşekkür ederim. Hayalini bile kuramadığım şekilde başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Bu gibi sıkıntısı olan arkadaşlar gerçekten utanacak veya korkacak hiçbir şey yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Önemli olan doğru doktor Cem Özlük.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Sayın Üroloji doktoru Op. Dr. Cem Özlük hocama çok teşekkür ederim. Penisim kısa ve inceydi, kendisine penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum. Sonuçlardan ve kendisinin hastaya yaklaşımlarından dolayı şükranlarımı sunuyorum. Mesleki hayatından başarılarının devamını diliyorum. Sizi iyi ki tanımışım. Antalya’dan saygı ve selamlar ile.

 • R.K
  Varikösel

  Geçen sene Haziran ayının ortalarında Dr. Cem Özlük beye varikösel ameliyatı oldum. Kendileri ameliyatın çok başarılı geçtiğini söylemişlerdi. Varikösel yüzünden çocuk sahibi olamadığım için ameliyat sonra bile tedirgindim. Çünkü hep kendimi suçluyordum. Ama tedavilerimi de hiç ihmal etmedim. Cem bey bana en kısa zamanda tekrar çocuk sahibi olacağımı söylediler ve beni hep bir moralle tedavi sonrası yolcu ettiler. Sonunda tedaviler sonuç verdi. Gerçektende şuan eşim 4 aylık hamile, artı bundan 6 ay öncede bir düşük yaşadık. Yani Cem beyin gerçektende dediği gibi 1 yıl bile olmadan tedavisi ameliyatı sonuç verdi. Eşim şuan 4 aylık hamile ve biz çok mutluyuz. Bu mutluluğumuzun en büyük mimarı tabi ki de Cem beydir. Kendileri bir üroloji doktorunun yapabileceğinden çok daha fazlasını yaptı. Bize, açıkçası beni hem bedenen hem de ruhen tedavi etti. Bu yüzden kendilerine defalarca teşekkür ediyorum. Allah razı olsun Cem bey. Son olarak ta söylemek istediğim Dr. Cem Özlük gerçekten de bu işi en iyi yapan doktorlardan bir tanesi. İşinin profesyoneli.

 • Ö. A.
  Erzurum

  Cem hocamız gerçekten çok başarılı bir hekim. Ben buraya gelmeden önce tedirginliklerim vardı. Ta ki telefonda konuşana kadar, ve buraya gelmeden anlayamazsınız. Bize bir doktor gibi değil de, bir abi gibi yaklaştı ve o samimiyeti vardı. O yüzden ameliyata girerken hiç korkum olmadı. Kesinlikle böyle bir şey düşünüyorsanız telefonda dahi konuşsanız o samimiyeti hissedip buraya gelirsiniz. Çok ta memnun kalırsınız. Meslek hayatında daha da başarılar diliyorum Cem abimize.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma

  Ben Cem beye kalınlaştırma ve uzatma ameliyatı oldum, Operasyonun ikinci gününde iyikide Cem beye gelmişim diyebilirim. İşinin ehli, samimi bir adam. Sonuçlardan çok memnunum.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Eğriliği ve Penis Kalınlaştırma

  Penis eğriliğim vardı ve boyu kısa diye çok rahatsız oluyordum. Ameliyat olmaya karar verdim. Araştırdım ve işin ehli Cem Özlük olduğuna karar verdim ameliyat oldum. 2 ay içerisinde hiç bir eğrim kalmadı gerçekten Cem beye sonsuz teşekkür ederim. Hayalini bile kuramadığım şekilde başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Doğru doktor Cem Özlük.

 • Bir hastamızın görüşü
  Penis Büyütme

  Saydı değer önemli insan Cem bey. Önce doğru adamı bulmak bende o şans vardı. Öyle oldu adamı buldum ve yıllardır bu küçük penisle yaşadım. Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum. Hocamı buldum şimdi dünyam değişti yeniden doğdum yüz yüze randuman aldım. Bundan sonraki hayatımı bir başka olacak. Gönül rahatlığıyla hocama güvenin.

 • Bir hastamızın görüşü

  MErhabalar ben 29 yaşında penis boyu kısalığını takıntı ederek yaşayan birisi iken, cem özlük hocamın yapmış olduğu penis uzatma ve kalınlaştırma ameliyatı sayesinde şuan çok mutluyum. Değerli hocaya ve asistanı cengiz beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder ve hepinize tavsiye ederim.

 • Bir hastamızın görüşü

  İyi akşamlar hocam. Ben Ekrem Altunbaş. Şırnak Silopi’de 6 Şubat 2014’te ameliyat etmiştiniz beni varikoselden. Önce Allah sonra da sizin vesilenizle ameliyattan 4 ay sonra resimde gördüğünüz zilli kıza hamile kaldı eşim. Bugün ise 14 ayı bitti J ne zamandır sizlere teşekkür etmek için uğraşıyorum ama bir türlü nasip olmadı. Siz Silopi’den ayrıldınız. Numaranıza ulaşamadım vs. Nasip bugüneymiş J eşiminde sizlere çok çok selamı var. Allah sizden razı olsun bize bu sevinci yaşatmaya vesile olduğunuz için. Ben şu an Diyarbakır’da çalışıyorum. Buralardan bir isteğiniz olursa elimden geldiğince yardım etmek isterim. Son olarak hocam şuan nerede görev yapıyorsunuz. Sizi yüz yüze görmek isteriz. İyi akşamlar

 • Bir hastamızın görüşü

  sayın üroloji doktoru operatör doktor cem özlük hocama çok teşekkür ediyorum gerçek anlamda hastanemizin tüm imkansız koşullarına rağmen babama başarılı bir operasyon gerçekleşir di babam önce allah in izni ve sayın operatör doktor cem özlük beyin başarısı ile eski sağlığına kavuştu ona ben ve ailem şükran borçluyuz başarılarının devamını dilerim saygılarımla şırnak silopi den saygı ve selamlarım ile…

 • Bir hastamızın görüşü

  Cem hocamın alanında uzman olduğunu telefonda veya görüşmeye gittiğinizde anlayabilirsiniz diyorum başka da bir şey demiyorum. Yıllardır penis eğriliğine çare bulamazken, 10dk'lık görüşme sonrası ameliyata karar verdim. İyi kide vermişim.

 • Bir hastamızın görüşü

  Sevgili Cem hocama eşimle birlikte cinsel terapiye gittik ve birçok sorunumuzu aştık sayesinde evliliğimiz kurtuldu.

 • Bir hastamızın görüşü

  Sevgili hocam estetikte çok iyisiniz bu alanda işinde tecrübeli ve samimi bir doktorsunuz iyi ki tanıdım sizi sayenizde çok şey değişti hayatımda.

 • Bir hastamızın görüşü

  Cem hocayı internetten araştırıp buldum bu konuda biraz karamsardım düzeleceğimi tedavisinin olduğunu düşünmüyordum. Videolarını izledim Cem hocamın ve iletişime geçtim hemen iyi ki de geçmişim saolun hocam.

 • Bir hastamızın görüşü

  Ne yaparsam yapayım psikolojik olarak aşamadığım bazı sorunlarım vardı bir sürü de terapi aldım bana mısın demedi sonra Cem hocayı buldum netten ve hemen arayıp muayene olmak istediğimi söyledim sonuç; kısa sürede tedavi etti ve inanamadım.Çünkü aylarca terapilere gitmiştim bir işe yaramamıştı ama Cem hoca kısa sürede etkili bir terapi ile beni mutluluğa kavuşturdu.

 • Bir hastamızın görüşü

  Bazı şeyleri geciştiriyoruz falan erteliyoruz geçer düzelir diye ama meğerse ne kadar yanlışmış aylarca sıkıntı yaşadım geciktirdiğim sıkıntılar yüzünden keşke daha önce gitseydim Cem hocama dedim.

 • Bir hastamızın görüşü

  Hayatta her şey istediğiniz gibi olmuyor ben de isterim daha iyisini ama elde avuçta bu var diye düşünürken Cem hocayı gördüm nette merak ettim bi görüşmeye gidiyim dedim ve sonrasında ameliyat olup eldeki avuçtakiyle yetinmeyip daha iyisini kazandık şükür saolsun hocam yeni bir bakış açısı kazandırdı

 • Bir hastamızın görüşü

  Benim bu takıntılı tavırlarım eşimi de rahatsız etmeye başlamıştı ve o dayanamayıp bu kadar sorun ediyorsan gidelim tedavi ol dedi ve o an anladım ki evliliğime zarar veriyorum hemen araştırdık ve internette cem hocayla ilgili güzel yorumları görünce randevu alıp gittik iyi ki de bulmuşuz hayat çok güzelleşti birden..

 • Bir hastamızın görüşü

  Ne sorununuz varsa ihmal etmeyin ertelemeyin gurur yapmayın çünkü zaman geçtikçe sorun aşılamaz hale gelmeye başlayacak ben son evreye geçmiştim ki cem hocayla karşılaştım iyi ki de çıkmış karşıma teşekkürler hocam

 • Bir hastamızın görüşü

  Tedavisi olan hastalıklar veya sıkıntılı durumlar diyeyim bunların aşılabileceğini okuduğum zaman çok şaşırmıştım Cem hocayı bir videodan izledim bir programda söyleşisi vardı ve gerçekten çok şaşırmıştım bazı bilgileri duyunca hemen araştırıp buldum ve randevu aldım muayene olup tedaviye başladık ve hayatımın o günden sonrası gerçekten rüya gibi .

 • Bir hastamızın görüşü

  O kadar vakit bir insan niye kaybeder daha önceden araştır oku bul demi ama nerde bizdeki akıl arkadaşlar arasında muhabbet açıldı bir arkadaşım görmüş onun sayesinde öğrendim ve hayatım değişti.

RÖPORTAJ


Paylaşın: