Cinsel hayatın sağlığı açısından erkeklerin son dönemde penis büyütme konusunda attıkları adımlar son derece yapıcı. Karşılıklı cinsel haz, psikolojik açıdan da çok çok önemlidir. Günümüz modern tıbbi imkanları ile birlikte penis boyutlarında 2 ila 5 CM boyutlarına kadar büyütme işlemi mümkün hale geldi.

Penis küçüklüğü, bir hastalık olarak karşımıza çıkabildiği gibi aşırı kilo nedeni ile karşımıza çıkan durumlarda da gözlemlediğimiz bir tepkidir. Artık modern tıp sayesinde bu soruna doğrudan çözüm bulmak mümkün.

Penis Büyütme Nedir?

Çeşitli nedenlere bağlı olarak penisi sönük halde 6 CM altında, ereksiyon halinde ise 11 CM altında olan erkekler için kullandığımız cerrahi bir işlemdir. Küçük penisler, günümüz tıbbi literatüründe mikropenis olarak da nitelendirilmektedir. Günümüzde normal penis boyutları uzun olarak 5 – 7 CM, kalınlık olarak ise 9 CM kalınlığında olmalıdır. Sönük halde ki değerler bu şekilde olmalı. Ereksiyon esnasında ki ideal değerlerde ise uzunluk 13 – 15 CM olacağı gibi kalınlık 12 CM değerlerine kadar ideal şekilde değerlendirilir. Bu değerlerin altında kalan penis boyutları için büyütme işlemi uygulanabilir. Uyguladığımız işlem sayesinde penis boyutlarında 2 – 5 CM oranında bir büyüme meydana gelecektir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme işlemini internet üzerinde reklamını gördüğünüz haplar ya da diğer kimyasal ürünler ile yapabileceğinizi sanmak gerçek dışı bir şeye inanmak anlamına gelir. Biz, penis büyütme konusunda yıllardır edindiğimiz deneyim ile birlikte bu noktada kalıcı çözümler üretiyoruz. Uzun bir süredir binlerce erkek hastamızın penis büyütme gereksinimlerine kesin çözümler ürettik. Yaptığımız tıbbi müdahale sayesinde penis boyutlarında 2 – 5 CM aralıklarında büyüme meydana geliyor. Tabi ki operasyon öncesinde bunun kesin bilgisini veremiyoruz. Operasyonda iki ayrı uygulama göze çarpmaktadır.

1. UYGULAMA

Öncelikli uygulamamızda penis köklerinde yer alan yağlı dokuyu alarak karın bölgesinde ki cilt noktasına dikilir. Bu yöntem ile penis büyütmek mümkün hale gelir.

2. UYGULAMA

Penis içerisinde yer alan kökler, alınarak çeşitli bağlantı şekilleri ile hem leğen hem de karın bölgesine dikkatli bir şekilde bağlanır. Penis kökünden bağın koparılması, penis üzerinde büyümeye imkân sağlar.

Gömülü Penis Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?

Genellikle kilo sorunu erkeklerde gördüğümüz dışarıda çok fazla görünmeyen penis türüne vermiş olduğumuz isimdir. Gömülü penisler, vücut çizgisinin oldukça iç kısmında kalmaktadır. Gömük penis, genellikle vücutta ki aşırı yağlar nedeni ile oluşabileceği gibi genetikten gelen küçüklük nedeni ile de karşımıza çıkar. Gömük penislerde ise penis büyütme işlemi, sorunun çözümü açısından çok önemlidir. Aynı zamanda vücutta ki yağ oranının da kontrol altına alınması gerekir. Uyguladığımız doğru tedavi yöntemleri ile birlikte kilo ve yağ sorununa bağlı oluşan gömülü penis sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Penis boyutlarında belirgin bir şekilde büyüme sağlıyoruz.

Penis Büyütme Ameliyatı ile Alakalı Bilinmesi Gerekenler

Korkuyor olabilirsiniz. Öncelikle kesinlikle korkacağınız bir durum söz konusu değildir. Ağrısız, sızısız bir operasyon ile penis büyütme işlemini gerçekleştiriyoruz. Korkulacak hiçbir şey yok. Sizlere bu anlamda maddeler halinde bilmeniz gerekenleri anlatmak istiyoruz.
• İlk olarak kesinlikle bir acı çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz.
• Penis büyütme operasyonumuz, ortalama 1 ya da 1,5 saatlik zaman içerisinde noktalanıyor.
• Operasyon sonrasında hastamız için yarım günlük bir istirahatin ardından normal hayata dönmek mümkün.
• Operasyon öncesinde penis üzerinde yapacağımız tetkikler sayesinde en doğru ve en sağlıklı yöntemi uyguladığımıza şüpheniz olmasın.
• Operasyon öncesinde peniste meydana gelebilecek büyümeyi garanti edemiyoruz. Ancak uygulamamız sonrasında 2 ila 5 CM dolaylarında büyüme meydana gelecektir.
• Penis işlevinde en ufak bir kayıp ya da farklılık söz konusu değildir. Bu konuda sizlere söylenen hiçbir şeye itibar etmeyiniz.

Penis Büyütmenin Psikolojik ve Cinsel Hayata Etkileri

Küçük penis, birçok farklı anlamda sıkıntı anlamına gelebilir. Cinsel ilişkiden kadının haz alamaması, erken ereksiyon ve boşalma. Cinsel hayata olumsuzlukları son derece fazladır. Ancak doğal penis büyütme operasyonu sonrasında bu gibi sorunların önüne geçebileceğiniz gibi psikolojik olarak da rahatlayacaksınız. Operasyon sonrasında daha sağlıklı bir süreç için SSRI türünde ilaçlar reçete edebiliriz. Sağlık durumunuza bağlı olarak en doğru seçenekleri sizlere sunacağımızdan şüpheniz olmasın.


Paylaşın: